Bizi Takip Edin :

Hoşgeldiniz

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.araziemlak.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 

 
Araziemlak.com  üyeleri, site üzerinde beğendikleri haber, yazı, emlak ya da arama sonuçlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e- posta adresi, sitenin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır. 

 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.araziemlak.com sorumlu değildir.

 

araziemlak.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Araziemlak.com’un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda destek@araziemlak.com eposta adresinden veya www.araziemlak.com/iletisim.php adresinden danışabilirsiniz.

 

Araziemlak.com  "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman www.emlaknet.org sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Değişiklik yapılan Gizlilik Politikası, yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.